بهترین بازی‌های دخترانه اندروید

اگر قصد دانلود بازی دخترانه اندروید را دارید، گزینه‌های زیادی پیش‌ روی شما است. مانند بازی کودکانه دخترانه، بازی آشپزی و ادراه‌ کردن رستوران‌های بزرگ، مراقبت از بامزه‌ترین حیوانات خانگی، شرکت در مسابقات هیجان‌انگیز و یا نجات دادن پرنسس‌های زیبا از دردسرهای بزرگ. در ادامه انواع مختلف بازی‌‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید یک بازی خوب دخترانه پیدا کنید.

مراقبت از حیوانات خانگی، آشنایی با یک دوست بی‌نظیر!

اگر می‌خواهید یک دوست بامزه و بازیگوش داشته باشید که همیشه کنارتان باشد و شما را دوست داشته باشد، باید به سراغ این سبک از بازی‌ها بیایید. در این مدل از بازی‌های دخترانه باید حسابی مراقب حیوان خانگی خود باشید و با او بازی کنید تا به یک دوست خوب برای شما تبدیل شود. این بازی‌ها در تمام دنیا محبوبیت بالایی دارند و افراد زیادی را سرگرم کرده‌اند، چون هیچ‌چیزی بهتر از این نیست که یک دوست بامزه در تمام زندگی همراه‌تان آدم باشد.

در این مدل از بازی‌ها باید به حیوان خود رسیدگی کنید، او را حمام ببرید، برایش غذا آماده کنید و برای اینکه حوصله هیچ‌کدامتان سر نرود با او بازی کنید. البته جالب‌ترین نکته در مورد این حیوانات خانگی این است که آن‌ها همیشه ما را به آدم‌های بهتری تبدیل می‌کنند. چون به ما یاد می‌دهند که باید مسئولیت‌پذیر باشیم و به خانواده خودمان عشق بورزیم؛ پس اگر به دنبال یک دوست خوب می‌گردید، بازی‌های زیر بهترین انتخاب‌ها هستند.

بازی دخترانه آرایشی و آرایشگری

آیا می‌خواهید به یک آرایشگر متخصص و بزرگ تبدیل شوید؟ پس به این بازی جالب دخترانه توجه کنید؛ چون قرار است در آن نقش یک آرایشگر را بازی کنید. در این مدل بازی‌ها شما با چالش‌های فراوانی برخورد می‌کنید که باید برای رفع آن‌ها از هنر آرایشگری خود استفاده کنید. دختران زیبا و پرنسس‌های مختلف‌ را آرایش کنید تا به موقع به مهمانی خود برسند. آرایشگری یک هنر است، شما می‌توانید در این بازی علاوه‌بر لذت تجربه یک بازی جذاب، به یک هنرمند واقعی تبدیل شوید.

بازی آرایشگری از این جهت بسیار محبوب شده‌ است که در آن‌ نیازی نیست لوازم آرایشی واقعی را مصرف کنید تا به طرح دلخواه خود برسید. در واقع این یک فرصت بسیار عالی است که ایده‌های خود را در بازی پیاده‌سازی کنید و بهترین مدل‌های آرایش را با امتحان کردن روی شخصیت‌های مختلف یاد بگیرید. لیست زیر از بهترین بازی‌های آرایشگری است که می‌تواند از بازار دانلود کنید.

 

مزرعه را سروسامان بده

اگر به دنبال یک بازی دخترانه خوب هستید که هم کیفیت بالایی داشته باشد و هم حسابی سرگرم‌تان کند، باید به سراغ بازی‌های مزرعه داری بروید. در این بازی‌ها باید مراقب حیوانات باشید، گیاهان و میوه‌های مختلف را بکارید و امور مزرعه را اداره کنید. جذاب‌ترین چالش‌های ممکن در این بازی‌ها منتظر شماست؛ همچنین سروکار داشتن با گیاهان و حیوانات حس بسیار خوبی را به شما منتقل می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی این بازی‌ها این است که هیچ موقع برای شما تکراری نمی‌شوند. در واقع شما در این بازی‌ها به محیطی دوستانه و صمیمی وارد می‌شوید که پر از چالش‌ها و مأموریت‌های جذاب است. اگر آماده‌اید تا وارد دنیای بی‌انتهای مزرعه‌داری شوید، از لیست زیر استفاده کنید.

 

بازی دخترانه آشپزی

به دنیای غذاهای خوش‌مزه خوش‌آمدید. لذتی که چنین بازی‌هایی به شما منتقل می‌کند، چیزی فراتر از یک بازی معمولی است. آشپزی فقط یک مهارت برای مخلوط کردن غذاها نیست، بلکه به معنای روح بخشیدن به آن‌ها است. در این بازی‌ها می‌توانید خلاقیت خود را به نمایش بگذارید و عشق خودتان به آشپزی را در بیشتر حد ممکن نشان دهید. و این تازه شروع کار است.

اکثر بازی‌های آشپزی چالش بسیار بزرگی برای بازیکنان به همراه دارد و آن اداره کردن یک رستوران یا فراهم کردن غذای یک مجلس بزرگ است. پس نه تنها باید هنر خود را در آشپزی به نمایش بگذارید، بلکه باید با مدیریت حرفه‌ای خود بحرانی‌ترین شرایط را پشت سر بگذارید. لیست زیر شامل بهترین بازی‌های آشپزی است که شما را به وجد می‌آورد.

 

بازی خیاطی دخترانه

یک خیاط می‌تواند شخصیتی مهم در زندگی هر کسی باشد؛ چون او است که با هنر خود باعث می‌شود آن شخص زیبا به‌نظر برسد یا معمولی باشد. اگر می‌خواهید یک بازی دخترانه جدید و پر از حس خوب را تجربه کنید، وقت آن رسیده است که یک بازی خیاطی دانلود کنید. به این ترتیب می‌توانید با دوختن لباس‌های مختلف هنر خود را به نمایش بگذارید و صنعت مد و زیبایی را با مهارت خود دگرگون کنید.

سوزن، قیچی، چرخ خیاطی و چند چیز دیگر، این‌ها ابزار شما هستند تا از چند تکه پارچه یک لباس رویایی بسازید. بازی‌ خیاطی دارای محبوبیت بالایی بین بازیکنان است، چون هیجان بالایی دارند. همه‌چیز به آن سادگی که فکرش را می‌کنید نیست، شما در اغلب این بازی‌ها باید به سرعت سفارش‌ مشتریان خود را آماده کنید و رضایت آن‌ها را  بدست بیاورید. پیشنهاد می‌کنیم ماجراجویی خودتان را در دنیای خیاطی از لیست زیر شروع کنید.

 

بهترین بازی دخترانه ایرانی

بازی دخترونه ایرانی به معنی یک سرگرمی جذاب است به زبان فارسی است. در این بازی‌ها به دلیل فارسی بودن تمام قسمت‌های بازی، می‌توانید به سادگی متوجه داستان بازی شوید و وظایف خود را انجام دهید. از طرفی دیگر، خانواده‌ها می‌توانند با خیال راحت با دانلود بازی ایرانی دخترانه برای فرزندان خود، یک سرگرمی مطمئن فراهم کنند. این بازی‌ها منطبق با فرهنگ بومی ایران ساخته شده است و جای هیچ شکی را برای دانلود باقی نمی‌گذارند.