رقابت بسیار نزدیک در صدر جدول آراء مردمی 99/10/30

امشب حرارت جدول آراء مردمی به اوج خودش رسید!

این لیست بیشترین لایک ها (آراء مردمی) است (البته تا این لحظه) که اثرشان مورد استقبال قرار گرفته. اما هنوز رقابت، تا پایان پویش وجود داره و ممکنه ترتیب این جدول تغییر کنه. و هنوز برنده این بخش مشخص نیست.

لازم به ذکر است که مجموعه پویش های فاطمیه امسال، با روش های دیگری به جز جمع کردن لایک، از شرکت کنندگان تجلیل و تقدیر میکنه، مانند داوری آثار باکیفیت و خلاقانه

و همچنین قرعه کشی و…

اگر شما هم میخواید که آثارتون، مورد بازدید قرار بگیره، لینک(نشانی) صفحه اختصاصی خودتون در سایت بازی سلام رو برای دوستان و آشنایانتان ارسال کنید… و از اونا در خواست کنید که بهتون لایک بدن و ازتون حمایت کنن.


در حالی که طی دو ساعت همه مخاطبان سایت بازی سلام شاهد پیشی گرفتن خانم محدثه پرگر از سایر شرکت کننده ها بودند… اما این برتری فقط 3 ساعت، پا برجا بود.

و همه با اشتیاق تمام دیدیم که آقای علی سند گلی، مجددا به صدر جدول آراء مردمی برگشت.

تا ترتیب این جدول، به شرح زیر باشد:

به جز سه نفر اول، نمیتوان سایر شرکت کنندگان را نیز دست کم گرفت. زیرا طبق تجربه سالهای گذشته، شرکت کنندگانی بودند که طی فقط سه روز، نظر مخاطبان را به خود جلب کرده و در این جدول صدر نشید شدند.

از سایر بینندگان دعوت میکنیم که در ادامه قوانین لایک را از اینجا مطالعه کندد.

 

همچنین یک رقابت مهم در عرصه (مهربونی) در حال برگزاری هست که عده ای از مخاطبان رسانه بازی سلام به صورت چراغ خاموش دارن در اون رقابت پیش میرن.

حتما بهتون توصیه میکنیم، برای اطلاع از رقابت میان (مهربون‌ترین‌ها) روی دکمه زیر ضربه بزنید و اخبار مهربون ترین ها رو دنبال کنید.

 

bazisalam
ارسال دیدگاه